Zaznacz stronę

Śr. 01.02, godz. 13:00

 

  Seans filmowy dla dzieci

Kiedy Emily odkrywa, że jej mały szczeniaczek Clifford urósł w nocy i ma teraz 3 metry, zwraca się po pomoc do ekscentrycznego wujka Casey’a. Ale gdy szalony naukowiec próbuje złapać tego ogromnego i rozbrykanego szczeniaka, pomoc okolicznych mieszkańców okaże się niezbędna, aby ratować Clifforda podczas pogoni przez miasto. Szykujcie się na niewiarygodną, mega zabawną komedię przygodową, która będzie WIELKĄ rozrywką dla całej rodziny!

Familijny | Prod. USA / Kanada | 1h 32

Wt. 31.01, godz. 13:00

  Seans filmowy dla dzieci

Joe Gardner, nauczyciel muzyki w szkole, dostaje życiową szansę, aby zagrać w najlepszym jazzowym klubie w mieście. Ale jeden nieostrożny krok sprawia, że prosto z nowojorskiej ulicy dostaje się w Przedświaty – niezwykłe miejsce, gdzie nowe dusze, zanim zejdą na Ziemię, otrzymują osobowość, dziwactwa i pasje. Zdeterminowany, żeby odzyskać swoje życie, Joe zaprzyjaźnia się z młodą duszą – 22, która nie rozumie, dlaczego doświadczenie bycia człowiekiem jest aż tak pociągające. Podczas, gdy Joe stara się przekonać 22, że życie jest wspaniałe, sam znajduje odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Animacja | Prod. USA | 1h 36

Pon. 30.01, godz. 13:00

 

  Seans filmowy dla dzieci

Niezwykła historia rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście – w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

 Animacja | Prod. USA | 1h 39